Nagyon izgalmas volt a 2023-as év!
Két írásom is megjelent nyomtatott formában: júniusban “Az álomtörő” című mesém a “Hetedhét határon” című gyűjteményben, szeptemberben pedig a “Fel térképe” című első, önálló könyvem. ![]()
Büszkeséggel tölt el, hogy az első könyvemet a Nemzetközi Könyvfesztiválon dedikálással egybekötve mutattuk be, és eddig sok pozitív olvasói visszajelzést kaptam.
Mindenkinek nagyon köszönöm, aki megvette a könyvet, és rászánta az időt, hogy elolvassa, valamint energiát fektetett abba, hogy olvasói visszjelzést adjon! ![]()
Izgatottan várom, hogy mit hoz a 2024-es esztendő! A terveim között van az első író-olvasó találkozó szervezése, és már gőzerővel dolgozom a következő írásomon is. ![]()
Mindenkinek felejthetetlen történetekben és élményekben gazdag, boldog új évet kívánok!




